Pradinukai šventė valstybės atkūrimo dieną

2022-02-11

Vasario 11 dieną, prieš pat atostogas, 1-4 klasių mokiniai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šventei vaikai ruošėsi iš anksto: piešė piešinius tema “Mes – Lietuvos vaikai”, rašė dailyraštį, mokėsi eilėraščių apie gimtinę, šoko ir dainavo.

Šventinę dieną pradinukai pradėjo sportinėmis varžybomis, kuriose nugalėjo visi. Raudonai, žaliai ir geltonai pasipuošę vaikai sugužėjo į salę. Čia šventės organizatoriai antrokai pakvietė visus sudalyvauti viktorinoje “Ką žinai apie Lietuvą?” Šventės metu mokiniai deklamavo, statė simbolinę pilį, šoko bendrą šokį, sudainavo dainą “Nupiešiu Lietuvą”.

Mokyklos direktorius pasidžiaugė vaikų darbais ir įteikė padėkos raštus už puikų mokymąsi bei pamokų lankymą. Vaikai gavo padėkas ir už dalyvavimą įvairiuose konkursuose.

Direktoriaus pavaduotoja visiems palinkėjo savo gražiais darbais, geru mokymusi ir toliau rodyti meilę savo šaliai.