Meninio skaitymos konkursas

2022-02-10

Vasario 10 d. Pakruojo sinagogoje vyko rajono mokyklų meninio skaitymo konkursas, kurio metu buvo atrinkti mokiniai, dalyvausiantys zoninėje meninio skaitymo atrankoje. Šį renginį organizuoti ir vesti buvo patikėta mūsų mokyklai. Susirinkusiems skaitovams ir jų mokytojoms vedėjos Liepa ir Eimantė papasakojo apie knygos atsiradimą, jos leidybą, kokį kelią turi ,,nueiti“ knyga, kol atsiduria skaitytojų rankose, supažindino su žinomiausiais knygų pasaulio personažais, skaitymo iššūkiais ir pateikė daug įvairių įdomybių apie knygas. Renginį paįvairino aštuntokių Liepos ir Justinos bei dešimtokių Eimantės ir Augustės atliekamos dainos. Smagu buvo scenoje matyti drąsiai, tvirtai ir laisvai besijaučiančias mergaites, kurios visada geranoriškai dalyvauja mokyklos gyvenime, atstovauja mokyklai rajone.

Iš visos širdies dėkoju Liepai, Eimantei, Augustei, Justinai ir jų muzikos mokytojai Jūratei Skorupskienei už šaunų pasirodymą ir tikiuosi, kad tai ne paskutinis toks puikus mūsų bendradarbiavimas.

Mokytoja Rasa Šaltmerienė