Dainų Dainelės šventė

2022-01-28

Sausio 28 d. ir vėl skambėjo visa mokykla… Kaip ir kas dveji metai, šiemet vyko tradicinė mokyklos Dainų dainelės šventė, kurioje dalyvavo visų klasių mokiniai, prisijungė ir mažieji dainorėliai iš darželio. Smagu buvo vėl pamatyti visus pasipuošusius, iš jaudulio virpančiom rankom iki pasirodymo ir besišypsančius padainavus. Šventės vedėjos Liepa ir Urtė ne tik pristatė dainininkus, jų atliekamas dainas, bet ir supažindino su keletu įdomių faktų apie muziką. Juk ne visi žinot, kas yra ,,ausų kirminai“, kieno dainomis galima gąsdinti jūrų piratus, kokia daina žinomiausia pasaulyje ar kad ilgiausias koncertas tęsis 639 metus… Smagu dainuoti scenoje, kai klausosi klasės draugai, kiti mokiniai, mokytojai, bet dar smagiau J. Lyguto dainą ,,Tai dainų dainelė“ traukti salėje visiems – ir dalyviams, ir žiūrovams. Už gražią šventę dėkojame iniciatyvos pradininkei – muzikos mokytojai Jūratei Skorupskienei, mokytojai Rasai Šaltmerienei už scenarijų, pradinių klasių mokytojoms ir visiems, kurie prisidėjo, kad ši šventė įvyktų. Labai tikimės, kad tai tik vienas iš pirmųjų toks renginys šiemet, nes dalyviai vis klausinėjo, kada vėl galės lipti į sceną….