Orientacinės varžybos

2021-10-13

Orientacinės varžybos

Spalio 13 d. 6-7 klasių mokiniai buvo išvykę į Burbiškio Daugyvenės kultūros istorijos muziejų-draustinį (Radviliškio raj.). Ten mokiniai, susiskirstę į grupeles po 3, dalyvavo orientacinėse varžybose – per valandą turėjo atrasti 7 užuominas, paslėptas įvairiose parko vietose, jas iššifruoti ir sudėlioti reikiamą tekstą. Nors ne vienam teko kojas sušlapti brendant per šlapią žolę, gerokai pasukti galvas skaičiuojant tiltelius ar aiškinantis, kaip vadinami kai kurie dvaro pastatai, visiems laikas prabėgo nepastebimai, nes azartas įtraukė ne juokais. Mokiniai, lydimi mokytojo Kęstučio ir mokytojo padėjėjos Daivos, grįžo puikiai nusiteikę, pilni įspūdžių ir pažinę orientavimosi naudą bei smagumą.