Matematikos šalyje

2020-02-17

Vasario 17 dieną Matematikos draugai rinkosi į Rozalimo pagrindinę mokyklą. Aktų salėje svečius pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorius Gintaras Skorupskis. Šventės dalyvius nudžiugino trumpas koncertas. Antrokai, trečiokai, ketvirtokai padainavo po dainą, o trečiokai pašoko nuotaikingą šokį, kuriame peliukai draugiškai pasidalino sūrį: „Nors ir musę, bet per pusę”.

Sulaukėme net 10 komandų iš visų Pakruojo rajono mokyklų. Komandose – 4 mokiniai: 2 trečiokai ir 2 ketvirtokai. Juos atlydėjusios mokytojos parengė įdomių užduočių, išsiskirstė į stoteles ir laukė ten besikeičiančių dalyvių komandų . Įdomu, kiek truko pamoka? Ogi 7 minutes! Tik! Per tiek laiko mokiniams reikėjo išspręsti įvairiausius galvosūkius: sudėti gaublį, dalinti piratų lobį, statyti, konstruoti, įveikti skaičių labirintą, įdomiuosius kvadratus ir visur sukti sukti galveles…

Kas nugalėjo? Draugystė. Tikslas pasiektas- vaikai įveikė net 10 stotelių, džiaugėsi galėdami kartu spręsti įvairius uždavinius, veikti kaip komanda. Mokytojai pasidalino idėjomis, naujomis užduotimis.

Matematikos šventę užbaigėme bendru žaidimu, apdovanojimais aptarimu prie bendro stalo. Džiugu, kad renginiui ruošėsi visų mokyklų mokytojos, parengdamos labia įdomių ir įvairių užduočių.

Matydamos švytinčias mokinių akis, mokytojos svarstė, gal toks renginys taps tradiciniu?

Pradinių klasių mokytojų vardu Jūratė Navackienė