Aš ir Lietuva

2020-02-14

Vasario 14 dieną mokykloje vyravo pakili nuotaika – vietoj pamokų vyko įvairios veiklos, kurių pagrindinis akcentas – meilė. Meilė draugams, mokytojams ir Tėvynei. Suėję į aktų salę mokiniai buvo supažindinti su tos dienos veiklomis, susėdo komandomis ir kibo į darbą. Pirmoji užduotis – įveikti rimtas, linksmas ir muzikines proto mūšio užduotis, kurias paruošė ir pateikė Pakruojo kultūros centro Rozalimo skyriaus vadovas Žygimantas Macevičius. Išjudinę smegenis, išsiaiškinę nugalėtojus mokiniai po trumpos pertraukėlės ėmėsi kitos veiklos. Vieni socialinės pedagogės kabinete žiūrėjo ir aptarė O. Šurajevo debiutinę juostą ,,Grąžinti nepriklausomybę“ apie keturis draugus – Basanavičių, Smetoną, Stulginskį ir Klimą – sugrįžusius į Lietuvą po šimto metų. Kita mokinių grupė salėje dalyvavo ADI Keramikos studijos organizuotoje edukacinėje programoje ,,Mano raštuotas puodelis“. Jos metu kiekvienas galėjo pasirinkta tema ir pasirinktomis spalvomis išmarginti savo puodelį. Po pietų mokiniai ir mokytojai linksmai klegėdami patraukė į Rozalimo miško parką. Ten, vaikščiodami skulptūrų alėjoje, turėjo rasti atsakymus į pateiktus klausimus. Renginio ,,Aš ir Lietuva“ aptarimo metu nuskambėjo mintis, kad meilė Lietuvai prasideda nuo pažinties su savo artimiausia aplinka, su tuo, kas arčiausiai tavęs ir ką lengviausia mylėti.

Dienos veiklas vainikavo vakaro renginys, skirtas šv. Valentino garbei. Jame mokiniai atliko įvairias užduotis, žaidė ir linksminosi.