Kalėdų belaukiant

2018-12-13

Gruodžio 13 dieną į mokyklą mokiniai rinkosi be vadovėlių, nes vyko ne pamokos, o dalykinė diena „Kalėdų belaukiant”. Tą dieną mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, susijusiose su Kūčiomis ir Kalėdomis. Padedant mokytojams, kitiems mokyklos darbuotojams, tėveliams, moksleiviai susipažino su Kūčių vakaro papročiais, burtais, dainomis bei ką dėti ant Kūčių stalo, jei negalima tą vakarą valgyti nei mėsos, nei pieno produktų, nei kiaušinių. Smagu buvo išmokti pasidaryti Kalėdų vainiką bei žaisliukų ant eglutės. Visiems labai patiko dekoruoti meduolius (gaila, kad jų negalėjo tuoj pat suvalgyti), lieti žvakes. Tą dieną ir mokykla nušvito – mokiniai pasipuošė klases, langus, kurie smagiai nuteikia visus, einančius pro mokyklą.

Dėkojame visiems, organizavusiems ir dalyvavusiems šiame renginyje: mokytojams, mokyklos darbuotojams, tėveliams ir mokiniams.