Draugystė tęsiasi

2018-10-29

Spalio 29 dieną, nors mokiniai atostogavo, mokykloje buvo girdėti šurmulys. Mokyklos bendruomenė ir svečiai rinkosi į tradiciniu tapusį renginį „Bendraukim ir bendradarbiaukim”. Atvyko mūsų seni pažįstami iš Priešgaisrinės tarnybos, savanoriai, seniūnijos atstovai ir kolegos iš Lygumų pagrindinės mokyklos. Renginio tikslas – stiprinti bendruomenes, palaikyti draugiškus ryšius su įvairių profesijų atstovais, skatinti bendravimą.

Sporto salėje pasimankštinę (mankštą vedė antrokai Eglė, Augustas ir devintokė Dominyka), pradėjome linksmąsias sportines rungtis. Po smagių estafečių komandos pasileido klaidžioti po mokyklą – reikėjo iš užuominų atspėti, į kurį kabinetą eiti, o ten laukė įvairios užduotys. Teko sukurti rudeninę puokštę, parodyti žinias apie savo kraštą, padėti draugams įveikti kliūtis, apsilankyti siaubo kambaryje. Bet visi puikiai susidorojo su pateiktomis užduotimis ir sugužėjo į valgyklą pasišnekučiuoti. Buvo smagu su draugais išgerti puodelį arbatos ir pasidalinti įspūdžiais. Namo visi išsiskirstė linksmai nusiteikę ir susitarę dar ne kartą susitikti.