Savivaldos diena

2018-10-18

Skatinant mokinių sąmoningumą, tikslingą profesijos pasirinkimą, Rozalimo mokykloje vyksta tradicinė savivaldos diena. Tą dieną mokiniai gali „pasimatuoti” įvairias profesijas. Ir šiemet mokiniai vienai dienai galėjo į gyvenimą pažvelgti iš suaugusiųjų pozicijos. Dešimtos klasės vaikinai tapo pradinių klasių mokytojais. Jiems teko ne tik mažylius mokyti, bet išklausyti jų džiaugsmus bei bėdas, kartu sportuoti, valgyti, žaisti. Devintos klasės mokiniai Dominyka ir Kimas apsilankė seniūnijoje – susipažino su seniūno, socialinių darbuotojų rūpesčiais. Devintokės Dainora ir Andrėja lankėsi pas mūsų artimiausius kaimynus – Rozalimo darželyje. Merginos galėjo keletui valandų tapti auklėtojomis ir suprasti, koks nelengvas, bet smagus yra darbas su mažyliais. O aštuntokai Viltė ir Augustas pabuvojo Rozalimo parapijos senjorų namuose. Juos darbuotojos supažindino su gyventojais, jų kasdienybe.

Baigiantis pamokoms vyko naujųjų „darbuotojų” įspūdžių pasidalijimas su mokytojais, administracija. Visi vieningai sutarė, kad tokia būsimosios profesijos „apžiūra” buvo labai naudinga, ir ateityje ji būtų visų – tiek mokinių, tiek įstaigų darbuotojų – laukiama.