Knygų pristatymo konkursas

2018-11-06

Pakruojo J. Paukštelio biblioteka spalio mėn. rajono mokinius pakvietė skaityti ir pasiruošti pristatyti mėgstamiausias knygas. Lapkričio 6 dieną šios bibliotekos salėje vyko knygų pristatymo konkursas. Jame iš įvairių rajono mokyklų dalyvavo virš 30 mokinių, kurie buvo suskirstyti į 3 grupes (1-4 klasių,5-8 klasių ir 9-12 klasių). Iš mūsų mokyklos dalyvavo trys 6-7 klasių mokinių grupės. Padedami mokytojos I. Gugienės septintokai Eimantė, Augustė, Ineta, Dominykas ir Henrikas pristatė populiariausią Džeko Londono knygą ,,Baltoji Iltis“. Šeštos klasės mergaitės Augustė ir Paulina papasakojo, kodėl joms įdomi David Walliams knyga ,,Močiutė plėšikė“. O tos pačios klasės mokinė Gabija G. pasiūlė pasidomėti Paul van Loon knyga ,,Siaubų autobusas 6“. Joms pasiruošti padėjo mokytoja R. Šaltmerienė.

Smagu ir įdomu buvo stebėti kitų mokinių pristatymus, bet labiausiai norėjosi sužinoti, kas taps nugalėtojais ir vyks savo pasirinktų knygų pristatyti į Šiaulių P. Višinskio biblioteką. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais, pasidžiaugta, kad yra mokinių, kurie nori ir mėgsta skaityti, vadinasi knyga nemirs. O po komisijos sprendimo paaiškėjo, kad Augustė ir Paulina tapo nugalėtojomis savo grupėje ir vyksta į Šiaulius.

Sveikinam Augustę ir Pauliną bei linkime sėkmės.