Moksleivių žygis „Šimtmečio dūzgės”

2018-09-21

Rugsėjo 21 dieną mūsų mokyklos 1-6 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame moksleivių žygyje už judrų ir sveiką gyvenimo būdą ,,Šimtmečio dūzgės“, kuris vyko Rozalimo miško parke. Nuvykę į Paežerius kiekviena klasė gavo po žemėlapį ir lapą su užduotimis, kurias keliaujant reikėjo atlikti. 1-4 klasių mokiniai keliavo 4 km maršrutu, o vyresnieji turėjo įveikti 6 km. Eidami numatytu maršrutu žygeiviai turėjo iš gamtinių medžiagų sudėlioti Lietuvos žemėlapį, papuošti klasės draugą, sukurti ketureilį apie sveiką gyvenseną, sugalvoti palinkėjimą Lietuvai ir pan. Pasiekusių numatytą tikslą laukė smagios stotelės su linksmomis užduotimis: vienur savanoriai mokė tvarkingai susidėti kuprinę, kitur reikėjo parodyti žinias apie sveiką gyvenseną, trečioje vietoje mokė užkurti laužą ir t.t. Įveikusieji visas užduotis buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Puiki diena baigėsi skania koše, virta ant laužo, arbata, bandelėmis ir batuto ,,kankinimu“. Verta dažniau su draugais pasivaikščioti miške, pabendrauti, pamatyti nuostabią savo krašto gamtą.

Mokyt. Rasa Šaltmerienė