Bėgimas „Runway Run“ 2018

2018-04-21

Balandžio 21 d. daugiau kaip 7 tūkstančiai bėgimo entuziastų dalyvavo Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vykusiame Lietuvos įstojimo į NATO 14-osioms metinėms pažymėti skirtame bėgime „Runway Run 2018“, naikintuvų kilimo-tūpimo taku.

Tarp bėgikų buvo ir Rozalimo pagrindinės mokyklos mokinių komanda. Kartu su Lietuvos kariais bėgo sąjungininkai, organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, pavieniai entuziastai ir visi norintys nuo jauniausio iki vyriausio. Bėgimo distancija – 3000 metrų. Bė¬gi¬mo da¬ly¬viams ap¬šil¬ti buvo su¬reng¬ta bend¬ra mankš¬ta. Buvo galima susipažinti su Lietuvos kariuomenės karine ekspozicija, naudojama ginkluote, ekipuote ir technika. Lankytojai turėjo galimybę pamatyti Lietuvos policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos eksponuotą techniką ir įrangą. Visi, įveikę tris kilometrus, apdovanoti kuprinėlėmis su „KOP aviacijos bazės“ logotipu.

Šventės dalyviai galėjo paragauti kareiviškų bandelių, atsigerti arbatos, pasiklausyti Lietuvos karinių oro pajėgų orkestro bei dainininkės Beatrich pasirodymo.

Geras oras ir puiki nuotaika lydėjo visą šeštadienio popietę.