Zuikių kiemas

2018-03-28

Saulėtą pavasario popietę Rozalimo pagrindinė mokykla sukvietė visus į Velykinę mugę „Zuikių kiemas“. Mokiniai su nekantrumu laukė šios šventės, kurios metu jie galėjo pasijusti tikrais prekybininkais. Mokyklos aktų salėje nuaidėjo muzika, šurmulys ir juokas. Sugužėjo būrys mokinių, mokyklos darbuotojų, darželio auklėtinių, tėvelių, senelių, bei miestelio gyventojų. Pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo kūrinių, suvenyrų. Buvo prekiaujama papuošalais, pintinėmis, krepšeliais, verbomis. Smaližius džiugino įvairūs skanėstai: sausainiai, vafliai, pyragai ir kitokie kepiniai ir saldėsiai. Ant prekystalio puikavosi pomidorų daigai, medinės lentelės, drožiniai. Mokinių bei svečių darbai džiugino pirkėjus.

Renginio metu nuotaiką kėlė E. Žeimio ir K. Vidzikausko korėjietiškas šokis, mokytojo E. Impolio organizuojami žaidimai.

Dėkojame mokiniams, mokinių tėveliams, svečiams – Klovainių sutrikusio intelekto centro jaunuoliams – bei jų vadovėms, mokytojams, padėjusiems organizuoti renginį.

Mugės lankytojai išsinešė ne tik lauktuvių, bet ir pilną pavasarinę pintinę įsimintinų, malonių įspūdžių ir akimirkų.

IKI PASIMATYMO KITAIS METAIS!!!!!