Projektas „Mano Lietuva“

2018-02-15

Vasario 15 d. Rozalimo pagrindinėje mokykloje vyko projektas „Mano Lietuva“ Lietuvos šimtmečiui paminėti. Istorijos mokytoja G.Ilgarūbytė priminė, kuo reikšminga ir svarbi yra vasario 16-oji kiekvienam lietuviui. Mokinių laukė netradicinės pamokos. Jie piešė savo kraštą, pagilino geografijos, istorijos, lietuvių kalbos ir gamtos žinias, dainavo lietuviškas dainas. Minėdami šią ypatingą datą mokiniai lipdė sveikinimo medalius Lietuvai. Keramikos gudrybių juos mokė svečiai iš Šiaulių. Dekoruoti medalius galėjo kiekvienas savaip. Svečiavosi KASP savanoriai. Jie vedė judriąsias pamokas. Mokiniai žaidė žaidimus, kurie mokė bendradarbiauti, dalyvavo kareiviškose estafetėse, klausė paskaitą apie pirmuosius Lietuvos savanorius, susipažino su savanorių ginklais, ekipuote.

Mokyklos interjerą papuošė mokinių darbų paroda „Šimtas ženklų Lietuvai“. Visą savaitę mokiniai puošėsi gražiausiomis lietuviui spalvomis – GELTONA, ŽALIA, RAUDONA.

Ačiū mokiniams, mokytojams, svečiams, prisidėjusiems ir padėjusiems organizuoti renginį. Buvo smagu kartu pajausti, kad tai Mūsų Lietuva.