Išvyka į Šiaulius

2018-01-31

Sausio 31 d. Rozalimo pagrindinės mokyklos pirmokai, šeštokai vyko į pažintinę ekskursiją. Aplankė Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Aviacijos bazę Zokniuose. Susipažinome su NATO oro policijos misijos istorija. Mokiniai turėjo galimybę angare iš arti apžiūrėti NATO misijos naikintuvą, susipažinti su naikintuvo ginkluote, techninėmis charakteristikomis, pabendrauti su Danijos karinių oro pajėgų pilotu. Jie sužinojo, kad naikintuvas gali skristi apie 2500 kilometrų per valandą greičiu. Taip pat, iš arti stebėti naikintuvų pasiruošimą skrydžiui. Ekskursijos metu mokiniams paliko neišdildomą įspūdį pasakojimai apie oro operacijų pasirengimo ir vykdymo svarbą, taip pat mokiniai įgijo istorinių žinių ir praktinių komunikavimo anglų kalbos įgūdžių.

Mokiniai turėjo galimybę aplankyti Katinų muziejų. Čia mus pasitiko katinų būrys, jie neįprasti – tai murkiantys katinai. Kur tik pažvelgsi – visur katės (statulėlės, indai, žaislai, paveikslai ir kt.), kolekcija surinkta iš viso pasaulio.
Jaunųjų gamtininkų centre susipažinome su egzotiniais gyvūnais. Čia gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai. Vaikai pabendravo su kalbančia papūgą, pamatė krokodilą, gyvatę, driežą, ir kitus gyvūnėlius.

Aplankėme Saulės laikrodžio aikštę, aplankėme Šiaulių metalinę lapę.

Mokytojos V. Kanišauskienė, I. Aganauskienė