Meninio skaitymo konkursas

2018-01-23

Sausio 23 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai.

Gausiausias skaitovų būrys buvo iš 5 klasės- net 6. Gabija G., Artas, Odeta, Raminta, Jagmina ir Augustė nuotaikingai deklamavo R. Skučaitės, J. Erlicko, V. Palčinskaitės eiles. Aštuntokės Dainora ir Dominyka papasakojo apie Trakų pilį bei senutę, kuri rinkosi knygas bibliotekoje. Devintokai Justas ,Ieva bei 10 klasės mokinė Gabrielė pasirinko eiles apie meilę, artumą, ištikimybę.

Komisija nusprendė, kad į rajono meninio skaitymo konkursą vyks 5kl. mokinė Augustė Impolytė, 8 kl. mokinė Dominyka Juozaitytė bei 9 kl. mokinė Ieva Pšalgauskaitė.

Smagu, kad mūsų mokiniai mėgsta poeziją, moka atskleisti jausmus bei nuotaikas. Dėkojame visiems dalyviams už drąsą ir linkime sėkmės rajone nugalėtojams.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė