Bendraukim ir bendradarbiaukim

2017-12-05

Gruodžio 5 diena, Pakruojo sporto centre vyko prevencinis – sportinis renginys 5-8 klasių Pakruojo rajono mokyklų vaikams „Bendraukim ir bendradarbiaukim 2017“. Renginio tikslas – užtikrinti vaikų ir jaunimo užimtumą, suteikiant jiems galimybę turiningai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, skatinti sportinę veiklą, sveikos gyvensenos principus, sukurti vaikams ir jaunimui palankią terpę saviraiškai, gebėjimų demonstravimui, bendravimui.

Renginio metu vaikai pristatė namų darbus – „ akcentuojant smurto artimoje aplinkoje prevencijos temą“. Antroje renginio dalyje, mokiniai dalyvavo sporto estafetėse : „Aš vikriausias“, „Taikli ranka“, „Orientacinė rungtis“.

Komisijai suskaičiavus taškus, Rozalimo pagrindinės mokyklos komanda „Rozalimo vikruoliai“ užėmė III – ąją vietą. Šaunuoliai mūsų mokiniai: Aivaras Čeponis, Edvinas Kvedaras, Minvydas Čepulis, Ugnė Lukoševičiūtė, Augustė Januševičiūtė, Dominyka Juozaitytė. Ačiū mokytojams padėjusiems pasiruošti renginiui.

Kūno kultūros Vaida Kanišauskienė