Mozaika 2017 Linkuvoje

2017-11-25

Lapkričio 25 dieną Rozalimo mokyklos mokinių komanda dalyvavo tradiciniame Pakruojo rajono moksleivių sąskrydyje „Mozaika 2017“, vykusiame Linkuvos gimnazijoje. Mūsų komandą sudarė mokiniai iš 7-os, 8-os ir 10-os klasių bei lydinčios mokytojos A. Kisežauskė ir J. Dumbrienė. Pakeliui į Linkuvos gimnaziją autobusas skambėjo nuo mūsų komandos šūkio, kurį turėjome pristatyti nuvažiavę. Nuvykus laukė įdomi programa. Pasisėmę žinių apie sveikatą, savanorystę, mokinių savivaldą, susitikę su misijos ,,Sibiras“ dalyviu, vėliau dalyvavome zumbos, ,,kangoo Jumps‘‘ aerobikos treniruotėse, kurias vedė patyrusios sporto trenerės bei instruktorė. Diena, pilna įvairių užsiėmimų, prabėgo akimirksniu. Paskutines jėgas atidavėme teorinei ir praktinei sveikatinimo užduočiai „Bendraukime sveikatos kalba“ – testui ir linksmajai estafetei. Apdovanoti buvome ne tik saldžiais prizais, padėkos raštu, bet ir puikia nuotaika, naujomis patirtimis. Ačiū organizatoriams.

8 kl. mokinės Dominyka ir Samanta