Kvadrato zoninės varžybos

2017-11-25

Mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų kvadrato komandos, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos Vaidos Kanišauskienės, lapkričio 25 dieną dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse kvadrato varžybose. Varžybos vyko Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinės mokyklos sporto salėje.

Varžybos buvo labai įtemptos ir įnirtingos, Joniškio r. ir mūsų berniukų kvadrato komandos atkakliai kovojo tarpusavyje ir savo sėkme tikėjo iki paskutinės kėlinio minutės, prireikė papildomo kėlinio laimėtojai išaiškinti. Daug emocijų, azarto ir intrigų kėlusios varžybos tik po finalinio švilpuko komandas surikiavo į nugalėtojų ir prizininkų gretas. Mūsų mokyklos mergaičių komanda iškovojo 3 vietą, berniukai 2 vietą. Sveikiname!