Vaikiškos knygos šventė Žeimelyje

2017-04-19

2017 metų balandžio mėnesio 19 dieną visų Pakruojo rajono mokyklų geriausi knygučių skaitytojai rinkosi į Žeimelio gimnazijos salę, kur vyko Tarptautinė vaikiškos knygos šventė.

Žeimelio gimnazijos mokiniai parodė programą, kurioje išgirdome rusų autoriaus S. Machotino kreipimąsi į į visus pasaulio vaikus „Augti kartu su knyga“, klausėmės dainelės, eilėraštuko ir pasižiūrėjome vadovės R.Ovaldaitės dramos būrelio spektaklį „Gilės nuotykiai Ydų šalyje“.

Paskui Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo centro metodininkė R. Leimontienė apdovanojo pačius aktyviausius, geriausius skaitytojus pagyrimo raštais.

Tarptautinę vaikiškos knygos šventę rajono mokyklų mokiniai švenčia kiekvienais metais. Ta tradicija gyva ir gyvuos dar ne vienerius metus.

Pakruojo rajono mokyklų bibliotekininkų metodinio ratelio pirmininkė: Vilija Abromavičienė