Saugus ratas

2017-02-08

Vasario 8 d. Rozalimo pagrindinės m-klos trečiokai dalyvavo rajono 3 kl. mokinių saugaus eismo instruktaže „Saugus ratas”. Renginys vyko Pakruojo „Atžalyno” gimnazijoje.

Inkstruktažą vedė LTV laidos „Keliai.Mašinos.Žmonės” vedėjas V. Vilūnas ir jo komanda, kelių policijos pareigūnai, ir šuo Amsius.

Mokiniai susipažino su saugaus eismo kelyje pagrindinėmis taisyklėmis, kelio ženklais, atšvaitais. Žiūrėjo filmą, jį aptarė. Aktyviai dalyvavo viktorinoje ir teisingai atsakinėjo į viktorinos klausimus: Ermina Kairytė, Justina Žvirblytė. Visų dalyvių laukė įvairūs prizai.

Praktinė dalis vyko Pakruojo techninių apžiūrų centre. 3-okai susipažino su automobilio dalimis, jo signalais.

Piešinių konkurso nugalėtojai: Ermina Kairytė, Justina Žvirblytė, Emilija Simovičiūtė, Viltė Klyvytė.

Renginyje dalyvavo 6 trečiokai: Ermina Kairytė, Titas Klyvis, Karolis Paužuolis, Armandas Sinkevičius, Emilija Simovičiūtė, Justina Žvirblytė.

3 kl. mokytoja J, Gavriušenkienė.