Augu su knyga

2016-10-25

Spalio mėnesį mūsų mokyklos pradinukai įsijungė į projektą „Augu su knyga”. Šio projekto tikslas- skatinti mokinius kuo daugiau skaityti, įtraukti į skaitymą savo tėvelius ir draugus. Bent du kartus per savaitę skaitysime garsiai savo klasės draugams labiausiai patinkančius kūrinėlius, juos aptarsime. Nelengva išsirinkti įdomią knygą. Todėl pirmasis mūsų žingsnis – surengti knygų parodą, kuri sudomintų ir paskatintų skaityti. Tokią knygų parodėlę surengė mūsų pradinukai, atsinešę įvairiausių knygų. Čia puikavosi spalvingos, didelės, mažos, storos, labai senos ir net žemaitiškai parašytos knygos. Mokytojos paragino daug skaityti, o ką perskaitome – aprašyti. Projektas baigsis sausio mėnesį, tad mūsų pradinukų laukia dar daug susitikimų  su knyga, įvairių renginių.

2016_knyg_1 2016_knyg_2 2016_knyg_3