Šeimų vakaras

2016-02-26

Vasario 26-osios pavakarę į mokyklą plūdo minios žmonių – ten vyko „Šeimų vakaras”. Todėl skubėjo mergaitės ir berniukai, jų mamytės ir tėveliai, močiutės ir seneliai bei kiti giminaičiai. Smagi vakaronė, prasidėjusi pusę šešių vakaro, tęsėsi tris valandas, bet ir jai pasibaigus šeimos neskubėjo skirstytis – dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi galimybe neoficialiai pabendrauti su mokytojais, vieni su kitais.

Vakaras prasidėjo bendra visų mankšta, į kurią pakvietė kūno kultūros mokytoja B. Šaltmerienė su pagalbininkais – 6-10 klasių šokėjais. Neišsisuko niekas: nei jauni, nei vyresni, nei pagyvenę svečiai, nei mokytojai su direktoriumi priešakyje. Apšilus visų laukė išbandymai.

Dalyviai buvo suskirstyti į septynias „spalvotas” komandas – geltonuosius, žaliuosius, mėlynuosius, baltuosius… Komandos gavo nuorodas, kur ir į kokią stotelę reikia nuvykti ir ką ten atlikti. Jų laukė skirtinguose kabinetuose 7 užduotys. Stotelėje „Ant liežuvio galo” reikėjo atsakyti į keistus klausimus, „Dainuok mano dainą” – prisiminti kuo daugiau dainų su augalų pavadinimais, „Pikaso studijoje” piešti Rozalimą, „Taikliojoje rankoje” mėtyti į krepšį, „Gyvatėlėje” laukė estafetės, „Klasėse” teko „peršokti” į aukštesnę klasę. Tačiau labiausiai nenuspėjamas buvo „Siaubo kambarys”…

Įveikusios visas užduotis komandos rinkosi aktų salėje. Ten ir paaiškėjo, kokia daina apie augalus populiariausia tarp dalyvių, į kokį klausimą buvo sunkiausia atsakyti, kaip mėtant į krepšį pelnyti dvigubai taškų, kaip atrodo Rozalimas aukštyn kojom, kaip į gimnastikos lanką tilpti trims ir galiausiai – kas gi vyko „Siaubo kambaryje”. Po to komandos dalyvavo „Proto mūšyje”, kurį vedė pradinių klasių mokytoja G. Šimulynienė. Žaidime visi klausimai buvo susiję su mokykla – jos istorija, mokytojais, šventėmis ir kasdienybe. Taip visi sužinojo, kada mokykla pradėjo veikti naujajame pastate, kokiais vardais mokytojų daugiausia dirbo, kiek abiturientų laidų baigė mokyklą, kam skirtos mokyklos aplinkoje stovinčios skulptūros ir dar daug įdomių dalykų.

Renginio organizatoriai – mokyklos bendruomenė – dėkoja rėmėjams: UAB „Senoji Eglė”, UAB „Vilguva”, AB „Žemaitijos pienas” už galimybę paskanauti jų gardžios produkcijos. Taip pat dėkojame visiems mokiniams, jų tėveliams bei seneliams už aktyvų, geranorišką dalyvavimą ir laukiame visų kitais metais.

2016_seim_1 2016_seim_1 2016_seim_1
2016_seim_1 2016_seim_1