Kalėdinis pasveikinimas

2015-12-18

Gražiausių metų švenčių – Kalėdų, Naujų metų proga Rozalimo pagrindinės mokyklos dailės ir technologijų mokytoja J.Sokienė pasiūlė pradžiuginti vienišus senelius, gyvenančius Rozalimo senelių namuose. Buvo nutarta iškepti keksiukų ir juos padovanoti kiekvienam gyventojui ir darbuotojoms. Mergaitės su užsidegimu ėmėsi darbo. Kepinukai pavyko labai gražūs, skanūs. Juos į senelių namus nunešė dešimtokės : Eva L., Eva T., Kamilė ir Vaida.

Prie šios akcijos prisidėjo ir mokyklos „Knygų bičiuliai” būrelio nariai. Jie paskelbė akciją „Padovanok knygą seneliams”. Mokytojai, mokyklos darbuotojai nešė knygas iš namų. Dvi dėžes surinktų, gražiai supakuotų knygų būrelio nariai Tadas , Deivydas su vadove V.Abromavičiene padovanojo senoliams.

Rozalimo parapijos senjorų namų gyventojai ir darbuotojos nuoširdžiai padėkojo mokyklos mokiniams, mokytojoms už gražią Kalėdinę dovaną.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2015_kaled_1 2015_kaled_1