Pirmokų krikštynos

2015-10-22

Mūsų mokyklos pirmokai jau susipažino su kai kuriomis raidėmis, rašo pirmuosius žodžius, sugeba išspręsti uždavinukus, moka elgtis pamokoje. Todėl nutarta pirmos klasės mokinius prieš rudens atostogas „pakrikštyti“. Krikštatėviais buvo ketvirtokai. Pirmokus į krikštynas palydėjo mokytojos Jūratė ir Lijana. Pirmokėliams teko pakeliauti po Mokslo žinių šalį. Kiekvienoje stotelėje jų laukė „mokytojas“ su užduotimi. Mažieji keliautojai dėliojo žodžius, skaičius, piešė, sportavo, šoko ir dainavo. Įveikę kliūtis davė priesaiką būti gerais ir draugiškais, mylėti mokyklą, klausyti mokytojų ir tėvelių. Pirmokų mokytojos taip pat pasižadėjo visada šypsotis, žaisti ir vežti savo mokinius į keliones. Visi šventės dalyviai pasveikino pirmokus, įteikdami atminimo dovanėles.

2015_krykst_1 2015_krykst_2 2015_krykst_3
2015_krykst_4 2015_krykst_5 2015_krykst_6