Kovo 11- oji mokykloje

2016-03-11

Jau tradicija tapo Rozalimo mokykloje paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines kovo 11 – ąją. Šioje šventėje antrus metus dalyvauja Rozalimo mokyklos bendruomenė, Rozalimo vaikų lopšelis – darželis, seniūnija ir Krašto apsaugos savanoriai.

Renginys prasidėjo mokinių ir mažųjų darželio auklėtinių šventine eisena iki bažnyčios. Ten buvo aukojamos mišios už mūsų Tėvynę Lietuvą. Po jų, visi rinkosi, prie laisvės simbolio Angelo miestelio centre. Skambėjo posmai skirti mūsų Tėvynei. Vėliau KASP 607 kuopos kariai savanoriai ginklų salvėmis pagerbė Lietuvą Tėvynę, Lietuvos žmones, Rozalimą.

Renginio metu buvo gera jausti mokyklos bendruomenės ir kitų institucijų narių tarpusavio ryšį, vienybę, pagarbą sau ir Tėvynei. Tikimės, kad ši graži tradicija išliks ilgam.

Nuoširdžiai dėkojame padėjusiems organizuoti eiseną – Pakruojo r. policijos komisariatui už saugumą renginio metu, seniūnijos darbuotojams, Švč. Mergelės Marijos parapijos klebonui Algimantui Žibėnui už šv. mišių auką – bei visiema dalyviams.

2016_1 2016_2
2016_3 2016_4