Diena be automobilio

2015-09-19

Ta proga LK „Rozalinas” klubo nariai vykdydami projektą „Aš ir tu, mink kartu”, rugsėjo 19 dieną organizavo dviračių žygį Iš Rozalimo į Paežerius, sveikatingumo parko taku.

Kelionės tikslas – ugdyti sveiką gyvenseną, skatinti turiningą laisvalaikio praleidimą, kurti asmenybės formavimuisi reikalingų vertybių orientacijos sistemą. Taip pat skatiname jaunimą atkreipti dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Tariame nuoširdų AČIŪ Rozalimo pagrindinės mokyklos mokiniams: Tomui Jaroševičiui, Dominykui ir Deivydui Pociams, Brigitai Laginauskaitei, Dainai Simonavičiūtei, Irmantui Preidžiui, Ernestui Filipavičiui prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo.

2015_beauto_1 2015_beauto_2 2015_beauto_3
2015_beauto_4 2015_beauto_5