Išvyka pas Rozalimo ugnegesius

2015-05-04

Gegužės 4 d. – Šv. Florijono dieną Rozalimo ugniagesių komanda sutiko priimti Rozalimo vidurinės mokyklos penktokus ir žmogaus saugos mokytoją V. Kanišauskienę. Šios išvykos- pamokos tikslas – pažintinė ekskursija po teritoriją, susipažinimas su ugniagesių gelbėtojų profesija.

Mokiniai sužinojo, kad ugniagesiai gelbėtojai ne tik gesina gaisrus ir gelbėja gyvūnus, bet ir likviduoja avarijas, cheminius incidentus ir jų padarinius, įvairiose situacijose gelbėja žmones, jų turtą gaisro metu. Priešgaisrinės priežiūros pareigūnai tikrina pastatų, pramoninių ir kitų objektų priešgaisrinę būklę ir įrangą. Didžiausią įspūdį moksleiviams padarė specialioji gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbų technika. Ugniagesiai patarė, kaip elgtis nelaimės atveju, dovanojo lankstinukus.

Nusprendėme ir toliau bendradarbiauti – ugniagesių lauksime žmogaus saugos pamokose, organizuojant gelbėjimo pratybas mokykloje.

Rozalimo vid. mokyklos mokytoja V.Kanišauskienė

2015_ugn_1 2015_ugn_2 2015_ugn_3