Kovo 11-osios minėjimas Rozalimo vidurinėje mokykloje

Įsiklausyk – tai gieda

Gimtinė – Lietuva.

Aldona Elena Puišytė

Kiekvienais metais mūsų mokykloje minimos svarbios Lietuvos valstybei datos. Vasario 16 – oji, Kovo 11- oji jas įprasmina vykstančios viktorinos, protų mūšio kovos, 607 kuopos savanorių pilietiškumo pamokos, eisenos.

Šiais metais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta kovo 10 dieną. Visa mokyklos bendruomenė, seniūnija, vaikų lopšelis – darželis susirinko mokyklos kiemelyje . Trispalvėmis vėliavomis nešini mokiniai, mokytojai, seniūnijos darbuotojai, darželinukai, 607 kuopos savanoriai rikiavosi iškilmingai eisenai. Eisena vyko pagrindinėmis miestelio gatvėmis iki miestelio centro. Šv. mišios už Lietuvos laisvę buvo aukojamos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje. Jų metu buvo šventinama valstybės vėliava. Vėliau vyko minėjimas prie Rozalimo nepriklausomybės angelo. Giedojome Tautišką giesmę, darželinukai, mokiniai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, savanoriai atliko salves, skirtas tėvynei Lietuvai.

Gera buvo visiems pabūti kartu, pamąstyti apie save, apie žmogaus gyvenimo vertybes. Taip įprasminom ne tik kovo 11 – ąją, bet ir savo buvimą šioje ŽEMĖJE, savo krašte, su savais, jaučiame, kad patriotiškumo ir pilietiškumo daigeliai mumyse kalasi ir auga.

2015_11_1 2015_11_2 2015_11_3
2015_11_4 2015_11_5 2015_11_6