Šeimų spartakiada

2015-02-20

Vasario 20 d. Rozalimo vidurinėje mokykloje vyko Šeimų spartakiada. Renginio idėja – skatinti sveiką gyvenimo būdą bei fizinį aktyvumą, mokyklos bendruomenės, tėvelių ir mokinių bendradarbiavimą.

Vakarop nedrąsiai rinkosi vaikai su tėveliais ir mamytėmis, seneliais ir močiutėmis. Iš viso į renginį atvyko 24 šeimos (76 dalyviai). Svečius pasitiko šeimininkai – mokytojai, klasių auklėtojai, administracija. Visi nekantraudami ir jaudindamiesi šurmuliavo. Pakvietęs į sporto salę, sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Gintaras Skorupskis. Trumpai su šventės eiga supažindino kūno kultūros mokytoja V. Kanišauskienė:

1. Bendra visų dalyvių mankšta.

2. Linksmosios estafetės.

3. Kvadratas (moterys, merginos, mergaitės).

4. Futbolas (vyrai, vaikinai, berniukai).

5. Smiginis.

6. Šaškių varžybos.

7. Orientacinės varžybos mokykloje.

Renginys prasidėjo bendra mankšta, kurią vedė „Europos čempionai – sumo imtyninkai”. Mankšta šokio ritmu visiems pakėlė nuotaiką, po kurios prasidėjo sportinės varžybos. Šeimos burtų keliu buvo suskirstytos į skirtingas komandas, siekiant glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo. Pirmosios į aikštelę išbėgusios mamos, močiutės ir dukros buvo nustebintos, kad kvadratą reikėjo žaisti ne su įprastu, o su dideliu guminiu kamuoliu. Kiti dalyviai varžėsi taiklumo rungtyje – mėtė strėlytes į taikinį. Po to į aikštelę buvo pakviesti tėvai, seneliai ir sūnūs, kurie žaidė futbolą su „3D akiniais”. Puikios nuotaikos ir azarto netrūko visą žaidimą.

Daug smagių akimirkų žaidėjams suteikė orientacinės varžybos mokykloje. Komandos turėjo surasti, kiek mokinių iškovotų taurių žiba nišoje, kuriame aukšte gali sutikti žaliosios rupūžės žvilgsnį, kokios spalvos M.Grigonio švarkas, sugroti gamą Orfo metalofonu, koks dangaus kūnas pavaizduotas freskoje pradinukų fojė…

Trys valandos buvo kupinos azarto, juoko, šypsenų. Mokyklos administracija pakvietė vaikus ir jų šeimos narius arbatos puodeliui, apdovanojo visus sportavusius diplomais, medaliais, dėkojo mokiniams ir jų tėveliams bei renginį organizavusiems mokytojams.

Kad renginys pavyko, pirmiausia esame dėkingi mūsų mokiniams ir jų tėveliams.

2015_seim_spart_1 2015_seim_spart_2 2015_seim_spart_3
2015_seim_spart_4 2015_seim_spart_5 2015_seim_spart_6