Popietė

2015-01-28

Jau keletą metų mokyklos bibliotekininkų būrelis palaiko draugiškus ryšius su Rozalimo vaikų lopšeliu-darželiu. Todėl sausio 28 dieną pas mus viešėjo mažieji svečiai.

Būrelio narės Aistė ir Vaida supažindino gausų darželinukų būrų ir jų auklėtoją Romą su vaikiška literatūra, priminė, kaip reikia jas skaityti, prižiūrėti. Paskui skaitykloje buvo rodomos enciklopedijos, aiškintasi, kokia jų nauda, paskirtis. Parodėme ir žodynus. Labiausiai darželinukai susidomėjo vardų žodynu. Norintiems sužinoti savo vardo kilmę, Vaida paskaitė, paaiškino nuorodą.

Vėliau buvo parodyta multimedija. Darželinukai jos nebuvo matę, nes grupėje pas juos-nėra. Vaikams parodėme animacinius filmukus iš serijos „Maša ir lokys”. Mažieji buvo sužavėti.

Parodėme ir kompiuterius. Tik dirbti ir plačiau jais naudotis neleidome-dar per maži.

Valandėlės pabaigoje žaidėme, atsakinėjome į klausimus, atlikome įvairias užduotis. O paskui mažieji svečiai su savo auklėtoja Roma, pasidalinę į dvi grupes, dideliuose lapuose piešė savo įspūdžius.

Mokyklos bibliotekos vedėja V. Abromavičienė

2015_popiete_1 2015_popiete_2 2015_popiete_3