Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

2014-12-11

2014m. gruodžio 11 d. Rozalimo mokyklos mokiniai ir mokytojai kieme laukė Kalėdinės eglutės įžiebimo šventės.

Šventę iškilmingai pradėjo pavaduotoja ugdymui L. Nomdaugienė. Ji pasveikino mokyklos bendruomenę su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo sėkmingo žinių siekimo, abipusės pagarbos ir nuoširdaus bendravimo.

Visus su artėjančia nuostabia ir paslaptinga švente pasveikino mokytojos J. Navackienės trečiokai – jie sušoko linksmą ir nuotaikingą žiemos šokį. Antrokėliai padeklamavo eilėraštukus apie žiemą, Kalėdinę eglutę, J. Skorupskienės ansamblis dainavo Kalėdinę dainą.

Mokyklos direktorius Gintaras Skorupskis visiems – mokiniams, mokytojams, tėveliams, pagalbiniam personalui – padėkojo už nuveiktus darbus, palinkėjo sveikų ir darbingų ateinančių metų.

Daug džiaugsmo vaikams ir mokytojams atnešė į šventę dviračiais atriedėję Kalėdų Senelio nykštukai MAMANĖ ir NANANĖ. Jie sakė pasiskolinę žemėlapį, kad galėtų rasti šią mokyklą ir labai džiaugėsi tokiu maloniu, įdomiu, šiltu sutikimu. Nykštukai mokyklos direktoriui perdavė Stebuklingą lazdelę, kuria buvo įžiebti eglutės žibintai. Šiems suspindus nykštukai palinkėjo visiems būti geriems, nepraleidinėti pomokų, klausyti mokytojų, tėvelių. Jei bus geri, Kalėdų Senelis nepašykštės dovanų.

Dalyvavusius šventėje sužavėjo neįprastas nykštukų pasirodymas, mažųjų mokinių susikaupimas, atsakingumas, nuoširdumas.

2014_egl_1 2014_egl_2
2014_egl_3 2014_egl_4