„Draugystės ratas” Rozalimo mokykloje

2014-10-06

Rozalimo vidurinėje mokykloje kasmet spalio ir gegužės mėnesiais organizuojamas projektas „Draugystės ratas”. Sporto šventė rengiama Rozalimo lopšelio – darželio paruošiamajai grupei ir mokyklos pirmokams. Šio renginio tikslas – padėti vaikams išsiugdyti sveikos gyvensenos įpročius, kad kiekvieną dieną judėtų, žaistų, sportuotu.

Šventę vedė kūno kultūros mokytoja V. Kanišauskienė. Kad geriau sektųsi sportuoti, atlikome mankštą, po mankštos vaikai susiskirstė į komandas estafetėms bei žaidimams. Šūksniais palaikomi draugų, mokytojų, auklėtojų, vaikai lenktyniavo įveikdami įvairias kliūtis, nešė kamuolius, stengėsi sekti „milžino pėdomis”, kad kuo greičiau surinktų savo spalvos rutuliukus. Vaikučiai galėjo pademonstruoti savo vikrumą, greitumą, jėgą, išmanumą. Visiems vaikams buvo smagus žaidimas „Ar aš pažįstu spalvas”. Stebint sportuojančius jaunuosius sportininkus, mokytojas bei auklėtojas, galima daryti išvadą – renginyje buvo visiems šilta, gera ir jauku smagioje kompanijoje.

Šiame renginyje pralaimėjusių nebuvo. Šventės uždarymą paskelbė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Nomgaudienė ir įteikė saldų prizą, kurį visi dalyviai draugiškai pasidalino.

2014_rat_1 2014_rat_2 2014_rat_3
2014_rat_4 2014_rat_5