Mokymai Vokietijoje

2014-09-17-21

Iš mokymų Vokietijoje – su naujomis žaliųjų edukacinių erdvių idėjomis

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2014 metais organizavo mokyklų edukacinių erdvių apžiūros konkursą. Rozalimo vidurinė mokykla dalyvavo konkurse ir buvo pripažinta nugalėtoja, todėl kartu su kitais nugalėtojais buvo pakviesta į seminarą praktikumą „Lietuvos ugdymo įstaigų edukacinių erdvių kokybės gerinimo prielaidos, remiantis Berlyno ir Potsdamo visuomenės švietimo institucijų patirtimi” ,Seminaras vyko 2014 rugsėjo 17-21 dienomis . Aplankėme ir susipažinome su Berlyno ir Potsdamo botanikos sodų augalų įvairove ,sodų ir parkų želdinių pritaikymu edukacinei veiklai mokyklose . Parsivežėme daug idėjų , kurias stengsimės pritaikyti savo mokykloje .Noriu padėkoti visiems mokytojams, mokiniams ir darbuotojams, prisidėjusiems prie mokyklos aplinkos gražinimo.

Rozalimo vidurinės mokyklos Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Irutė Survilienė

Nuotraukas galite rasti čia