Metodinė diena

2014-02-18

Vasario 18 dieną Rozalimo vidurinėje mokykloje vyko netradicinė metodinė diena „Kartų polilogas”, į kurią mokytojus sukvietė kūno kultūros mokytoja Vaida Kanišauskienė. Ją pradėjome sporto salėje. Susiskirstėme grupėmis, atlikome įvairius pratimus, žaidėme žaidimus, dalyvavome estafetėse. Labai smagu buvo išbandyti save įvairiose situacijose, užduotyse.

Po rungčių, prie puodelio kavos, žiūrėjome video medžiagą „Kartų polilogas. Kaip ugdyti šiuolaikines kartas?”. Diskutavome ,kaip mokykloje po vienu stogu galėtų taikiai sugyventi įvairių kartų atstovai – mokytojai ir mokiniai, kurių skirtingos vertybės ir pomėgiai, kurie skirtingai mąsto, skirtingai perka,valgo, skirtingai rengiasi, mokosi. Diskutuodami priėjome išvados, kad mūsų mokiniai ir mes patys esame skirtingų kartų atstovai, kad kartų teorija turėtų padėti pedagogams, greitai ir efektyviai susikalbėti su visais, nes visos kartos kalba sava kalba, turi savo vertybes ,todėl privalome gerbti vieni kitus.

Sportuojant, atliekant užduotis stengėmės būti tolerantiški, gerbti kolegų patarimus, pasiūlymus. Tokie užsiėmimai ugdo pakantumą, pagarbą savo kolegoms, skatina pajusti kiekvieno vertybes, privalumus.

Rozalimo vid.m-klos bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2014_metod_1