Viktorina „Seku seku pasaką”

2013-12-04

Gruodžio 4 dieną mokyklos bibliotekoje vyko pasakų popietė-viktorina antros klasės mokiniams. Pradžioje mokiniai buvo supažindinti su klasės skaitomumu. Kiekvienas antrokas galėjo sužinoti, kiek šiais metais perskaitė knygelių, kokias knygas ir apie ką labiausiai mėgsta skaityti ir apie ką. Vedėja apdovanojo geriausius klasės skaitytojus – Kajų ir Augustę, įteikė abiem po knygelę.

Po to skaitykloje vaikus pasitiko bibliotekininkų būrelio narės Aistė ir Ema. Jos antrokus suskirstė grupėmis ir išsirinkę kapitonus, mokiniai turėjo atsakinėti į klausimus iš perskaitytų knygučių. Buvo malonu klausyti, kaip mokiniai susikaupę atsakinėja į viktorinos klausimus, stengiasi kuo daugiau surinkti taškų, gauti „saldžių” prizų.

Po viktorinos mokiniai dar turėjo įminti mįsles. Daugiausiai mįslių atspėję mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Bibliotekininkų būrelio seniūnė Aistė G.

2013_popiet_1 2013_popiet_2
2013_popiet_3 2013_popiet_4