Spalvų savaitė mokykloje

2013-11-18-22

Rudeninis vėjas ir lapkričio darganos nunešė vasaros spalvas užmarštin. Todėl merginos – Emilija, Živilė, Raimonda, Brigita ir Deimantė – nusprendė rudens tamsą ir pilkumą išvaikyti skelbdamos „Spalvų savaitę”. Pirmadienis – darbo savaitės pradžia, kvietė visus likti ramius, susikaupti. Antradienis sušildė gera nuotaika ir šypsenomis. Pilkas trečiadienis – supratingumo diena. Vilties gauti gerą pažymį, išgirsti iš draugo nuoširdų žodį suteikė ketvirtadienis. „Spalvų savaitę” vainikavo draugystės ir meilės diena – penktadienis. Visi, prisijungę prie akcijos, pakėlė sau ir kitiems nuotaiką, prisiminė vasarą, buvo linksmi ir žaismingi. Spalvingiausi buvo pradinukai, 5-8 klasių mokiniai. „Spalvų savaitė” mokykloje suteikė daugiau šviesos, nuoširdumo, pasitikėjimo ir supratimo. Nors ji ir baigėsi, nesukiškime giliai į spintas ryškių ir spalvingų drabužių – būkime spalvingi iki pat pavasario.