Popietė „Mokausi atrasti”

2013-11-20

Š.m. lapkričio 20 dieną bibliotekoje vyko popietė trečios klasės mokiniams „Mokausi atrasti”. Būrelio narės Aistė G., Viktorija S., Vaida P. paruošė mokiniams įvairių klausimų, į kuriuos atsakyti reikėjo naudojantis įvairias bibliotekoje esamais informaciniais leidiniais, internetu.

Mokiniai buvo suskirstyti grupėmis. Vienas klausimas užduotas, naudojantis kompiuteriu. Grupių kapitonai ieškojo informacijos, paskui atsakymus turėjo atspausdinti ir pristatyti visiems klausytojams. Užduotis kapitonams labai patiko.

Kiti klausimai buvo užduoti iš įvairių enciklopedijų, žodynų, žinynų. Mokiniams labiausiai patiko naudotis „Vaikų enciklopedija” ir „Vardų žodynu”. Čia informaciją visi atrado greičiausiai.

Geriausiai į klausimus atsakinėjo kapitonės Akvilės komanda. Jos nariai buvo paskatinta dovanėlėmis. Geriausiai į užduotus klausimus atsakinėjo Augustas Š. Jis irgi buvo paskatintas dovanėle.

Trečiokų mokytoją Jūratę N. renginio vedėjos apdovanojo saldžiu prizu, kaip „Atidžiausią klausytoją”.

Būrelio seniūnė Aistė G.

2013_popiet_1 2013_popiet_2