Pirmokų krikštynos

2013-10-18

Spalio 18 d. pradinių klasių mokiniai pirmokams surengė didelę šventę, pirmokų krikštynas. Į šį renginį buvo pakviesti ir Žvirblonių mokyklos pirmokai, kurie taip pat buvo krikštijami. Šventės metu pirmokai netikėtai atsidūrė stebuklingose karalystėse, kur turėjo įveikti linksmas, išradingas ir įdomias užduotis, kad taptų tikrais pirmokais. Laimei užduotis pirmokams atlikti pavyko, todėl po iškilmingos priesaikos buvo paskelbta, kad tapo tikrais pirmokais. Pirmokų mokytojoms taip pat teko iškilmingai prisiekti būti šauniomis mokytojomis. Ketvirtokai, šventės organizatoriai, visus pasveikino atlikdami muzikinį kūrinį, pianinu pagrojo Žymantė, antrokas Kajus padeklamavo eilėraštį. Kiekvienos karalystės gyventojai pirmokus pradžiugino apdovanodami savo padarytais darbeliais, atvirukais.

2013_krikst_1 2013_krikst_2 2013_krikst_3
2013_krikst_4 2013_krikst_5