Pasakų popietė

2013-10-08

Mokyklos bibliotekoje vyko popietė „Stebuklų pasakos”, kurioje dalyvavo 4 klasės mokiniai, jų mokytoja, bibliotekos vedėja. Popietę vedė bibliotekininkų būrelio seniūnė Aistė Gasperavičiūtė.

Ketvirtokai pristatė savo sukurtas stebuklingas pasakėlės, skaitė jas, komentavo, iliustravo. Patiko Žymantės V., Dominykos J., Dainoros K., Rugilės K. pasakėlės. Visos vaikų sukurtų pasakėlių iliustracijos patalpintos stende.

Mokiniai atsakinėjo ir į anketos klausimus apie stebuklingas pasakas, kurią pateikė Aistė. Geriausiai anketos klausimus atsakė Dominyka, Rokas ir Erika. Šie mokiniai apdovanoti prizais.

Vyko ir darbas grupėse .Mokiniai , susigalvoję savo grupelės pavadinimą, aprašė ir iliustravo pasirinktą pasaką, pristatė ją.

Popietės metu sužinota apie stebuklingas pasakas, apie pagrindinius veikėjus, veikė parodėlė knygų, kurios yra mokyklos bibliotekoje.

Bibliotekos vedėja Vilija Abromavičienė

2013_popiet_1 2013_popiet_2 2013_popiet_3