Rudenėlio šventė

2013-09-19

„Krinta lapas uosio, krinta lapas klevo, dėdė rudenėlis žemėn atkeliavo” ir pakvietė pradinių klasių mokinukus į tradicinę Rudenėlio šventę. Renginiui vaikai ruošėsi iš anksto. Savarankiškai ar kartu su tėveliais padarė po rudenišką staigmeną iš rudens gėrybių parodai, kuri visą savaitę veikė pradinių klasių vestibiulyje. Džiaugiamės, kad daug tėvelių mielai pagelbėjo savo vaikams, kad mokinukai taip aktyviai dalyvavo parodėlėje. Rugsėjo 19 d. pradinukai sugužėjo mokyklos aktų salėn. Čia trumpam tapo poetais, nes reikėjo sukurti trūkstamas eilėraščio eiles, linksmai varžėsi viktorinoje, rodė sugebėjimus, kaip gražiai ir greitai geba nuskusti bulvę, kaip geba atskirti daržoves jų nematydami, o tik liesdami, smagiai leido laiką varžydamiesi estafetėje „Gyvos bulvės”, o galiausiai visi pasigrožėjome rudeniškai papuoštų skrybėlių, kurias šventės metu papuošė patys mokiniai, šou.

2013_rudens_1 2013_rudens_2 2013_rudens_3
2013_rudens_4 2013_rudens_5 2013_rudens_6