Rugsėjo 1-oji

Mokslo metų pradžios šventė

2013-09-01

Rugsėjis vėl žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Pirmą kartą mokyklos slenkstį peržengė 10 pirmokėlių. Kiek daug veidų džiaugiasi pamatę savo draugus, pasiilgusius, pasikeitusius. Kiek daug pasididžiavimo jaučia vyriausi mokyklos moksleiviai -vienuoliktokai, šypsniu palydėdami mažuosius.

Mokytojams palinkėta naujų idėjų, prasmingų darbų, mokiniams – ryžto, atkaklumo. Mokyklos bendruomenę pasveikino Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas J.Pupinis, rajono savivaldybės tarybos nariai E.Kižienė, A.Žuvininkas, J.Jurgeliūnas, Rozalimo bendruomenės pirmininkė V.Kazlauskienė. Atėjo naujų žinių pjūties, o kartu ir patirties sėjos metas.

Daugiau šventės nuotraukų galite pamatyti paspaude ant šios nuotraukos:

2013_rugsejis_1