Scenoje – moksleivių teatrai

2013-04-05

Pakruojo kultūros centro scenoje karaliavo Rozalimo ir Lygumų vidurinių mokyklų mėgėjų teatrai. Jų vaidinimai pratęsė dar kovą prasidėjusį vaikų dramos ratelių festivalį „Teatrai – 2013”.

Rozalimo vidurinės mokyklos jaunieji artistai parodė V. Palčinskaitės pjesę „Juodanosės prasižiojo”. Mokytojos Jūratės Skorupskienės ir jos parengtų moksleivių pastatytu vaidinimu liko sužavėti tiek žiūrovai, tiek peržiūros komisija.

„Tai – brandus vaidinimas, tinkamai parinktos dekoracijos, o artistai – tiesiog puikūs”, – taip rozali-miečių pasirodymą įvertino Pakruojo kultūros centro direktorė Irena Kybartienė, pažadėjusi, jog atei-tyje ieškosianti galimybių, kad šį vaidinimą pamatytų kuo daugiau žiūrovų.

Abiejų moksleivių dramos teatrų vadovams įteiktos padėkos, o jauniesiems artistams – saldūs prizai.

2013_teatr_1 2013_teatr_2