Knygos šventė

2013-03-19

Kovo 19 d. pradinukus į šventę pakvietė pasakų Senelis ir Senelė. Žodžiais „Gyveno senelis ir senelė…” prasidėjo kiekvienos klasės paruošta inscenizacija. Pirmokai parodė, kas „Pirštinėje” apsigyveno, antrokai gailėjo Vištytės, kuriai Gaidelis išmušė akelę, trečiokų pasakoje „Dangus griūva” apsigyveno Simpsonas! Šis netikėtas personažas prikaustė visų dėmesį. Ketvirtokai taip pat pristatė savo pasaką netradiciškai – Vilkas ir Ožiukai tapo gerais draugais. Šventės dalyviai prisiminė gražius posakius apie knygą ir pažadėjo kuo daugiau skaityti, o bibliotekininkės Vilija ir Sandra apdovanojo daugiausiai skaitančius mokinius: pirmokus Kajų Zaičenko, Augustę Januševičiūtę ir Eimantę Turnotaitę, antrokę Viltę Žeimytę, trečiokes Eriką Budzevičiūtę ir Žymantę Vitkutę, ketvirtokus Andrėją Barkauskaitę ir Ernestą Žeimį.

2013_knyg_1 2013_knyg_2
2013_knyg_3 2013_knyg_4