Viktorina „Ką žinau apie Lietuvą”

2013-03-11

Kovo 11-ąją mūsų mokyklos mokiniai pasitiko linkėdami Lietuvai ekonominio klestėjimo, vienybės, tikėjimo, laisvo skrydžio lyg paukščiui, giedrų dienų, nuoširdžių šypsenų. Šie ir kiti 5-12 klasių moksleivių linkėjimai surašyti geltonos, žalios, raudonos spalvų lapuose, kurie simbolizuoja Lietuvos vėliavą. Be to, 5-6 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą?”, kurią surengė mokytojos Giedrė Ilgarūbytė, Rasa Šaltmerienė, Loreta Nomgaudienė. Trys mišrios 5-6 klasių komandos atsakinėjo į klausimus iš Lietuvos istorijos, kultūros, gimtosios kalbos. Viktorinos nugalėtojais tapo komanda ,,6 vyrai”: šeštokai Audrius Gavriušenka, Gintautas Čeponis, Marius Janeliūnas, penktokai Dominykas ir Deividas Pociai, Ernestas Filipavičius. Antrąją vietą užėmė ,,Lietuviai’: 6 klasės mokiniai Mindaugas Geležėlė, Eglė Vilkaitė, Ingrida Jesiūnaitė ir penktokės Rugilė Žiaunytė, Evelina Vitkutė, Gintautė Diringytė. Trečioji vieta, atsilikus tik vienu tašku, atiteko ,,Kietakų” komandai: šeštokams Vakarei Vasiliauskaitei, Henrikui Ramanauskui, Dinarui, Verpečinskui ir penktokams Gabrielei Zenevičiūtei, Laurai Liukpetrytei, Tomui Jaroševičiui. Visos komandos mėgavosi ir saldžiais prizais. Neliūdėjo ir žiūrovai-jiems taip pat buvo skirta klausimų, į kuriuos aktyviausiai ir teisingiausiai atsakė šeštos klasės mokinė Monika Štaudytė ir penktos klasės moksleivė Kornelija Petriškytė.

2013_kovo_11_1 2013_kovo_11_2
2013_kovo_11_3 2013_kovo_11_4