Vasario 16

Vasario 16-osios šventė

2013-02-16

Šių metų vasario 15 d. mūsų mokykloje vyko Vasario 16-osios minėjimas. Į šventę susirinko mokyklos bendruomenė ir miestelio gyventojai. Minėjime koncertavo mūsų mokyklos mokiniai. Patriotines ir lietuvių liaudies dainas dainavo 10 kl., 6-8 kl. ansambliai, grojo 6-8 kl. orfų instrumentų ansamblis, keletą nuotaikingų kūrinių atliko kultūros centro vaikų kapela „Vyturiukai”, nuotaikingą šokį pašoko šokių studijos šokėjos. Smagias daineles atliko 1 kl. mok. Eimantė Turnotaitė, 3kl. mokiniai Žymantė Vitkutė ir Kimas Vidzikauskas, švelniais muzikos garsais džiugino fleitų ansamblis. Mokinius ruošė mokytojos: Ieva Aganauskienė, Ingrida Tuomienė , Jūratė Skorupskienė, kultūros centro meno vadovas J. Zinkevičius. Po Vasario 16-osios minėjimo visi išsiskirstė pakiliai nusiteikę.

Kornelija V.