„Nėra atskirai chemijos ir fizikos, yra gamta”

2013-02-06

Šių metų vasario 6 d. vyko gamtos mokslų renginys „Nėra atskirai chemijos ir fizikos, yra gamta”. Jame dalyvavo 8-10 kl. mok. Šiam renginiui mokiniai ruošėsi jau nuo lapkričio mėnesio: palaikymo komandos turėjo nupiešti plakatą, o komandos, kurios dalyvavo renginyje, turėjo paruošti praktinį darbą – nupiešti plakatą laisva tema ir paruošti komandos prisistatymą. Renginyje dalyvavo komandos „Formulės” ir „Izotopai”. „Formulių” komandą sudarė mok. K. Vitkutė (8 kl.), T. Jonaitis (9 kl.) ir 10 kl. mokinės I. Dumšytė, S. Čergelytė, o „Izotopų” komandą sudarė: A. Bitėnaitė (8 kl.), L. Skorupskis (9 kl.), 10 kl. mokiniai L. Tribulas, V. Vaidžiulytė. Mokinius vertino griežta vertinimo komisija: fizikos – chemijos mokytoja Jurgita Dumbrienė, fizikos – matematikos mokytoja Asta Valančiūtė, direktoriaus pavaduotoja Loreta Nomgaudienė ir 12 kl. mokinys Gedvaldas Zenevičius. Komandos turėjo prisistatyti, atlikti du praktikos darbus, kuriuos paruošė fizikos ir chemijos mokytojos, dalyvauti viktorinoje. Renginio pabaigoje komisija taip pat vertino ir palaikymo komandas.

Galų gale suskaičiavus visus taškus paaiškėjo, kad laimėtojais tapo „Formulės” ir jų palaikymo komanda, o antrąją vietą užėmė „Izotopai”. „Formulės” pergalę išplėšė tik 1,5 taško skirtumu. Kiekviena komanda gavo po šakotį, palaikymo komandos taip pat gavo skanius prizus. Renginys visiems buvo labai įdomus.

Kornelija V.

2013_gamta_1 2013_gamta_2