Europos kalbų diena

2012-09-26

Rugsėjo 26 dieną mokykloje vyko Europos kalbų diena. Moksleiviai papuošė savo klases gautos šalies vėliava ir tos šalies kalba turėjo išversti penkis žodžius: šeima, draugas, meilė, ačiū, gyvenimas. Organizatoriai išdalino klasėms anketas apie Europos šalių kalbas, papročius, tradicijas, kulinarinį paveldą. Klausimai buvo labai sunkūs ir keblūs, todėl atsakymų teko paieškoti net enciklopedijose, internete. Dabar visi mokiniai nekantriai laukia, kada bus paskelbta laimėjusi klasė. Laimėtojams pažadėta gardžių saldainių, apie juos bus informuota Rozalimo vidurinės mokyklos tinklalapyje.

Suskaičiavus anketos rezultatus, paaiškėjo, kad geriausiai Europos kalbų, papročių, kulinarijos ir kt. plonybes išmano 10a kl. Sveikiname nugalėtojus.

2012_kalb_1