Piligrimų žygis

2012-09-7-9

2012 m. rugsėjo 7-9 dienomis vyko tarptautinis žygis „Kryžių kalnas-Šiluva”. Žygis šiais metai vyko jau 10-ąjį kartą. 65 km. pėsčiomis keliavo apie 1000 piligrimų. Į šią kelionę taip pat keliavo ir ištvermingiausi Rozalimo vidurinės mokyklos mokiniai. 1-ąją naktį piligrimai nakvojo prie Rekyvos ežero didelėse, kareiviškose palapinėse. Pirmąjį vakarą buvo kiekvienos mokyklos, būrių prisistatymai. Rozalimiečiai ant scenos visiems rodė žaidimą ir kvietė žaisti kartu. Antrąją naktį žygeiviai nakvojo prie Gauštvinio ežero. Tą vakarą liaudies, katalikiškas dainas dainavo labai gražus duetas, degė didžiulis laužas. Per žygį piligrimai valgė žirnių, grikių košę kaip tikri kareiviai!

Be poilsio keliautojai daugiausiai ėjo 10 km.
3-ąją žygio dieną (rugsėjo 7-ąją) piligrimai pagaliau pasiekė kelionės tikslą – Šiluvą. Nors ant pėdų ir buvo pritrinta begalė pūslių, tačiau visi buvo labai laimingi. Rozalimiečiai tikriausiai džiaugėsi labiausiai, nes mūsų šaunusis parapijos klebonas A. Žibėnas visiems Rozalimo vidurinės mokyklos žygeiviams nupirko ledų! Tai buvo tikra atgaiva kūnui ir sielai po šitokio žygio.

15.00 vyko Šv. Mišios. Po Šv. Mišių visi atsisveikino su naujai susirastais draugais ir iškeliavo į namus.

2012_piligrim_1