Knygos Šventė

Knygos šventė

2012-03-29

Kovo 29 d. mokykloje vyko tradicinė pradinių klasių mokinių Knygos šventė. Piratai (pirmokai) kvietė pakeliauti po pasakų šalis. Mokiniai vaidino pasakas „Ropė”, „Pasaka be galo”, „Ką senelis padarys – viskas bus gerai”, „Karalaitė ir laumė”. Šventeje dalyvavo miestelio ir mokyklos bibliotekininkės. V. Abromavičienė padovanojo po knygą ir iteikė kelialapius daugiausiai skaitantiems mokiniams į spektaklį „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus”. Miestelio bibliotekininkė S. Stanevičienė apdovanojo daugiausiai skaitancius mokinius: 1kl. mokinę V. Žeimyte, 2 kl. mokinį D. Milašių, 3 kl. mokinį E. Žeimį, 4a kl. mokinį E. Filipavičių ir 4b kl. mokinę E. Prancelevičiūtę. Daugiausiai knygelių perskaičiusi 4a klasė gavo saldų prizą.

2012_knygos_svente_1 2012_knygos_svente_2 2012_knygos_svente_3
2012_knygos_svente_4 2012_knygos_svente_5 2012_knygos_svente_6